Naše filozofie

Naše ordinace je pokračováním a rozšířením úspěšné ortodontické praxe MUDr. Dagmar Kadlasové u Severočeského muzea na Masarykově třídě v Liberci. Nyní nabízíme komplexní zubní péči v nejvyšší možné kvalitě.

Naše představa o zubním ošetření

Naším cílem je tak zachovat Vaše zuby po celý život pevné, zdravé a krásné. Tam, kde už došlo ke ztrátě části zubu nebo dokonce celých zubů, ztrátu nahradíme tak, aby byla co nejvěrnější kopií přirozeného stavu. Tam, kde skus jako celek není harmonický, tam ho sladíme.

Zkrátka Vám vrátíme úsměv.

Návrat úsměvu a poté jeho zachování není jednorázová záležitost. Je to běh na dlouhou trať a neustálá drobná práce při každodenní péči o něj. Na počátku je vždy čistý zub a strukturovaný plán.

Naše první setkání tak bude ujasnění si výchozího stavu, stanovení cíle a následně stanovení plánu, jak k němu dojít. První krok v každém plánu se točí okolo trvale udržovaných čistých zubů, bez nichž se naše úsilí zboří jako domeček z karet, řešili bychom maximálně jen úlevu od bolesti.

Další kroky v plánu se už budou lišit, společné bude jen to, že o jejich povaze, náročnosti časové a finanční budete vždy vědět předem.